centrumbrezovec

Zábavné centrum Brezovec

Zábavné centrum Brezovec je ideálnou voľbou na trávenie voľného času pre všetky vekové kategória. Či rodina, partia kamarátov alebo pracovný kolektív, každý si tu nájde možnosti zábavy a oddychu. Najdete tu fitness centrum, escape roomy, kinderground (detské preliezky), bowling a reštauráciu.

Centrum Brezovec je zameraný na relax, poskytuje možnosti fyzického aj mentálneho odreagovania sa, a zábavu pre tých najmenších.

centrumbrezovec

Novinky

Virtuálna realita

Hracie stanice na super zábavu vo virtuálnej realite! Nasadíte si okuliare na zobrazenie sveta vo virtuálnej realite Virtuix Omni. Strieľačky, hororové výpravy, dobrodružstvá v rytme hudby, zábava ale aj vzdelávanie. Každý si nájde niečo pre seba:

Pohybujte sa vo VR
Pohlcujúci zážitok Omni posúva virtuálnu realitu na ďalšiu úroveň.

Úplná sloboda pohybu
Kráčajte, bežte, krčte, kľaknite si, skáčte, bojujte a cúvajte o 360 stupňov.

Aktívna a pohlcujúca hrateľnosť
Spaľujte kalórie pri hraní videohier! Buďte plne ponorení do VR a zapojte celé telo.

Bezpečný 
Pohybujte sa voľne a donekonečna vo VR bez rizika pádu, nárazu do stien alebo nárazu do iných ľudí. Omni One udrží vás a vaše okolie v bezpečí.

Cena na osobu: 30min/15 € 60min/30€

Profesionálne opaľovacie štúdio

V našich štúdiách Megasun nájdete solária najnovšej generácie od nemeckej značky KBL. Vertikálne a horizontálne soláriá používajú na opaľovanie najkvalitnejšie originálne nemecké trubice, ktoré zabezpečia prirodzené a bezpečné opálenie pokožky, tvorbu vitamínu D, podporu kolagénu a liečbu drobných kožných nedostatkov. Dokonalý relax, prehriatie tela, zlepšenie imunity je predpokladom fyzického aj psychického zdravia.

Pri zarezervovaní termínu vám bude na vašu emailovú adresu pridelený QR kód. S ktorým budeme môcť vstúpiť k soláriu 5 min pred rezerváciou následne budete mať 5min. na prezlečenie. Solárium sa potom automaticky samé zapne v prípade že sa stihnete prezliecť skôr ako za 5 minút budete si vedieť tlačidlom štart spustiť solárium aj skôr.

Rezervácia online cez https://zakaznici.hsfactory.sk/login

Thajská olejová masáž

Uvoľňujúca olejová aromatická masáž sa vykonáva s prírodnými olejmi dovezenými z Thajska. Slúži k povzbudeniu Vášho tela a mysle. Ukľudňujúce účinky pretrvávajú niekoľko dní. Rôzne typy olejových masáží majú povzbudzujúce, relaxačné či detoxikačné účinky.

Cenník

centrumbrezovec

Fitness centrum

V zábavnom centre nájdete oficiálne tréningové centrum Hammer Strength. Cieľom je poskytovať špičkový tréning svetovej úrovne. Preto sme sa rozhodli spolupracovať s najuznávanejší fitness značkami na svete – od kardio zariadení, cez silové stroje až po doplnky výživy.

centrumbrezovec

Escape room

Escape room (úniková miestnosť) - ideálne pre rodinu, priateľov alebo ako teambuildingová aktivita pre vašu firmu. Zdieľajte spoločný zážitok pri aktivite, ktorá sa stáva čoraz populárnejšou na celom svete. Zábava a zážitok pri tejto netradičnej forme zábavy je zaručený. Vyberte si jednu z 3 tém: Škola čarov a mágie, Operácia Nighthawk a Dve Sestry

V prípade, že máte záujem o hru, je potrebná rezervácia (volajte po 12:00, kedy sa otvára recepcia centra) na telefónnom čísle

+421 43/221 13 41

centrumbrezovec

Kinderground

Kinderground - zábavné preliezky pre deti, trampolíny, šmýkačky, loptičky a iné.

Plánujete oslavu narodenín pre vašich najmenších ? Kontaktujte nás, a pomôžeme vám s realizáciou oslavy priamo v detskom kútiku Kinderground.

Zabezpečíme výzdobu, a dohodneme s vami cenovú kalkuláciu priamo na mieru. O takejto narodeninovej party budete doma ešte dlho počúvať !

Detskí kútik pre tých najmenších cena:

1hodina - 2€
2hodiny - 3€


Pre viac informácii nás kontaktujte na tel čísle

+421 43/221 13 41

centrumbrezovec

Bistro bar Brezovec

Bistro bar Brezovec - rozmanitý výber jedál v reštaurácii, ktorá poskytuje tradičné jedlá, pizzu a aj niečo netradičné - chuťovky ako sushi a poké. Samozrejme k tomu patrí dobré pivo a príjemná obsluha. Súčasťou reštaurácie je tiež aj bowlingová dráha, ktorá bude určite príjemným spestrením vášho posedenia, či už pri dobrom jedle alebo správne vychladernom pivku.

centrumbrezovec

Bowling a Firemné akcie

Firemné akcie - ozvite sa nám a zabezpečíme pre vašu firmu eventy ako "kapustnicu", "guľáš" a môžete v Centrum Brezovec stráviť príjemné chvíle za akéhokoľvek počasia.

Naše zariadenie je ako stvorené pre formálne aj neformálne akcie vašej firmy. Ponúkame Vám možnosť zorganizovať výjazdovú poradu, školenia, semináre i teambulding

V prípade záujmu vám radi zapožičiame potrebnú audiovizuálnu techniku (plátno, dataprojektor)

Wifi pripojenie k dispozícií zdarma.

Celý deň strávený v zábavnom centre Brezovec, Pre celú firemnú partiu zažite originálny Escape plan, Bowling, a výbornú pizzeriu a to všetko pod jednou strechou.


Rezervácia Bowlingu

centrumbrezovec

Wellness a SPA

Jedinečné miesto zdravia a relaxu. Ponúkame fínsku, infra saunu, kryosaunu, thajské masáže, pivné kúpele, soľnú jaskyňu

Informácie ohľadom rezervácie, obsadenosti wellnessu a možnosti objednania doplnkových služieb vám radi ponúkneme na tel. čísle:

+421 43/221 13 41

Otváracie hodiny 14.00 – 21.00 hod.

Darčekové poukazy

centrumbrezovec

Pivné kúpele

Pivný kúpeľ obsahuje množstvo ingrediencií, ktoré sa používajú v liečiteľstve už od pradávna. Kúpeľ prebieha v prírodných extraktoch, z ktorých sa pivo vyrába: pivné kvasnice, vybrané odrody chmeľu, slad a samotné pivo.

Vysoký obsah chmeľových silíc prispieva k uvoľňovaniu kožných pórov a celkovejvitalizácií, pivné kvasnice tak vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu B a aktívnym enzýmom pôsobia blahodarne na regeneráciu pokožky. Zásluhou tejto jedinečnej kombinácie prírodných ingrediencií a magického pôsobenia dubu, ktorý bol odjakživa symbolom dlhovekosti a odolnosti, dochádza počas kúpeľa k povzbudeniu látkovej výmeny, vyplaveniu škodlivých látok, k uvoľneniu vnútorného napätia, únavy a stresu.

centrumbrezovec

Thajské masáže

Uvoľňujúca olejová aromatická masáž sa vykonáva s prírodnými olejmi dovezenými z Thajska. Slúži k povzbudeniu Vášho tela a mysle. Ukľudňujúce účinky pretrvávajú niekoľko dní. Rôzne typy olejových masáží majú povzbudzujúce, relaxačné či detoxikačné účinky.
Rezervácia na telefónnom čísle

+421 43/221 13 41