Virtuálna realita: Užite si fantastický zážitok v najlepšej virtuálnej realite!

Kúpiť

Bistro bar

Rozmanitý výber jedál v reštaurácii, ktorá poskytuje tradičné jedlá,
pizzu a aj niečo netradičné – chuťovky k vychladenému pivu a poké.

Otváracie hodiny v Bistro bar

Pi – So 13:00 – 01:00
Nedeľa 13:00 – 22:00

Rezervácie

Pre bowling, oslavy a posedenia

+421 43 221 13 41

Voľný čas

Pri príjemnom posedení sa môžete zabaviť pri hrách ako sú šípky, biliard, bowling.

Pestrá ponuka jedál

Bistro bar Brezovec – rozmanitý výber jedál v reštaurácii, ktorá poskytuje tradičné jedlá, pizzu a aj niečo netradičné – chuťovky a poké. Samozrejme k tomu patrí dobré pivo a príjemná obsluha.

Náš jedálny lístok

Súčasťou reštaurácie je tiež aj bowlingová dráha, ktorá bude určite príjemným spestrením vášho posedenia, či už pri dobrom jedle alebo správne vychladenom pivku.

Rezervujte si posedenie na +421 43 221 13 41

Rodinné oslavy

V našej reštaurácii pre vás pripravíme rodinné oslavy, ktoré si navždy zapamätáte! Nech už plánujete oslavu narodenín, jubilea alebo jednoducho spoločné stretnutie s rodinou, sme tu, aby sme vašu udalosť spravili jedinečnou a nezabudnuteľnou. Naši kuchári majú pre vás pripravené bohaté menu s rozmanitými jedlami.

Sme tu, aby sme vám pomohli s organizáciou a prispôsobili podujatie vašim predstavám, aby každý člen rodiny od najmenších po najväčších mal dôvod na úsmev. Okrem vynikajúceho jedla a priateľskej atmosféry vám ponúkame aj aktivity pre deti, či dospelých, aby sa aj zabavili.

Rezervovať na +421 43 221 13 41

Firemné akcie

Firemné akcie – ozvite sa nám a zabezpečíme pre vašu firmu eventy ako „kapustnicu“, „guľáš“ a môžete stráviť príjemné chvíle za akéhokoľvek počasia. Naše zariadenie je ako stvorené pre formálne aj neformálne akcie. Ponúkame Vám možnosť zorganizovať výjazdovú poradu, školenia, semináre i teambulding. V prípade záujmu vám radi zapožičiame potrebnú audiovizuálnu techniku (plátno, dataprojektor). Wifi pripojenie k dispozícií zdarma.

Celý deň strávený v zábavnom centre Brezovec, Pre celú firemnú partiu zažite originálny Escape plan, Bowling, a výbornú pizzeriu a to všetko pod jednou strechou.

Rezervovať na +421 43 221 13 41

Bowling

V našej reštaurácii sa stretáva skvelá atmosféra s nezabudnuteľným zážitkom! Bowling nie je len šport, je to spoločenská udalosť plná smiechu, súťaže a skvelých chvíľ s priateľmi či rodinou. Naše moderné a profesionálne bowlingové dráhy sú pripravené vám ponúknuť ten najlepší zážitok, a to bez ohľadu na to, či hráte len pre radosť alebo s vášňou pre súťaž.
Stačí kliknúť na odkaz a vybrať si vhodný čas a dátum hry.

Billiard, šípky a stolný futbal

U nás si môžete vychutnať vynikajúce jedlá a zároveň si zahrať niekoľko partií billiardu, šípok alebo stolného futbalu.

Naše moderné a dobre udržiavané stoly na billiard sú pripravené na váš skill level, či ste začiatočník alebo skúsený hráč. S priateľmi si môžete užiť súťaživú atmosféru a zlepšovať svoje zručnosti pri tejto skvelej hre. Okrem toho, naša šípková tabuľa vás vyzve k precíznym hodom, a stolný futbal ponúka dynamický a vzrušujúci zážitok pre všetkých.

Celý deň strávený v zábavnom centre Brezovec – zábava a výborné jedlo a to všetko pod jednou strechou.

Rezervovať na +421 43 221 13 41