Virtuálna realita: Užite si fantastický zážitok v najlepšej virtuálnej realite!

Kúpiť

Kinder
Ground

Kinderground – zábavné preliezky pre deti, trampolíny, šmýkačky, loptičky a iné.

Informácie
KinderGound

rezervácie, obsadenosti a možnosti objednania doplnkových služieb

+421 43 221 13 41

Otváracie hodiny
v KinderGrounde

Pondelok – Nedeľa: 

12:00 – 22:00

Pre rodičov vstup ZDARMA.

Oslava narodenín.

Zábava pre deti.

Zábava v KinderGrounde

Naše detské centrum je otvorené pre širokú verejnosť. Rodičia môžu využiť príležitosť posedieť si a relaxovať pri kvalitnej káve z Orava Kafe. Zároveň si môžete vybrať z nášho ponukového jedálneho lístka.

Pre deti sme pripravili rozmanité hracie automaty, kde môžu prejaviť svoju kreativitu a energiu. Nech sú to kalčetové zápasy, air hokej, hody na kôš basketbalovou loptou, či tréning silových úderov na boxerskej hruške, ktorá preverí vašu silu. V našom centre si každé dieťa nájde svoju obľúbenú zábavu.

Cena pre staršie deti od 2 – 13 rokov:
1 hodina – 4 €
2 hodina – 5 €
3 hodina – 6€

Detský kútik

Relax pre dospelých – zábava pre najmenšie deti do 2 rokov. Naši malí hostia to budú milovať a rodičia si našu atmosféru môžu vychutnať pri šálke kávy.

U nás sa deti môžu voľne pohybovať a rozvíjať svoju predstavivosť, pričom hlavnou atrakciou je náš veselý bazén s guličkami. Naše hracie prostredie je plné veselých farieb a tvorivých prvkov pre zaujatie pozorností vašich detí.

Cena pre najmenšie deti do 2 rokov:
1 hodina – 2 €
2 hodina – 3 €

Oslava v KinderGrounde

Plánujete oslavu narodenín pre vašich najmenších? Kontaktujte nás, a pomôžeme vám s realizáciou oslavy priamo v detskom kútiku Kinderground.

Zabezpečíme výzdobu, a dohodneme s vami cenovú kalkuláciu priamo na mieru. Možnosť prenájmu celého kútika v prípade organizovania rodinnej oslavy v cene 350 eur na štyri hodiny. O takejto narodeninovej party budete doma ešte dlho počúvať!

Rezervovať na +421 43 221 13 41