Virtuálna realita: Užite si fantastický zážitok v najlepšej virtuálnej realite!

Kúpiť

Wellness, SPA & Relex

Jedinečné miesto zdravia a relaxu!

Informácie wellness

rezervácie, obsadenosti wellnessu a možnosti objednania doplnkových služieb

+421 43 221 13 41

Otváracie hodiny
vo Wellness centre

12.00 – 22.00 hod.

Online nákup

Darujte darčekový poukaz

Saunový svet

Pobyt v saune je priam ideálny na relax! Má blahodarné účinky na zdravie po telesnej i duševnej stránke. Človek sa po nej cíti ako znovuzrodený! Saunovanie spočíva v striedaní pobytu v horúcom prostredí sauny a následnom ochladzovaní v ochladzovacej kadi. Pozitívne účinky sú nesporné.

Základom procesu saunovania je striedanie pôsobenia tepla a chladu. Tento proces spôsobuje rozšírenie krvných ciev, zrýchlenie krvného obehu a vylučovanie množstva potu.Takto fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš súčasný fyzický i psychický stav, ale je tiež prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu.

Infrasauny sú vhodné predovšetkým pre športovcov, môžu ich však využívať aj všetci, ktorým môže pomáhať pri chrípke a prechladnutí, celulitíde, odbúraní kalórií a teda pri znižovaní telesnej hmotnosti, reumatických ťažkostiach a mnohých ďalších zdravotných problémov.

Infrasauna je určená na potiace, tak aj na liečebné kúry. Vhodná aj pre osoby, ktoré sa liečia s krvným tlakom, alebo ťažko znášajúce vysokú teplotu v klasickej saune.

Soľná jaskyňa má priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Táto prírodná neinvazívna liečebná metóda pomáha zmierňovať chronické respiračné ochorenia, kožné ochorenia, sezónne ochorenia a v neposlednom rade pozitívne pôsobí na duševné zdravie človeka. Pobyt v soľnej jaskyni zabezpečuje vdychovanie mikročastíc soli, minerálov a stopových prvkov, teda slaného vzduchu. Táto alternatívna forma liečby sa nazýva haloterapia. Soľná jaskyňa je svojou mikroklímou veľmi podobná ovzdušiu pri mori, ktoré má tiež liečivé účinky.

Liečivé účinky soľnej jaskyne odhalil poľský liečiteľ už v 18. storočí, keď sledoval robotníkov v soľných baniach, ktorí netrpeli žiadnymi z vyššie spomínaných ochorení. Vďaka širokému liečebnému využitiu, sa v 80. rokoch 20. storočia začali budovať soľné jaskyne, ktoré napodobňujú prirodzené prostredie prírodnej soľnej jaskyne.

4 hlavné prínosy soľnej terapie:

  1. Prelieči dýchacie cesty
  2. Zmierni prejavy kožných ochorení
  3. Podporí imunitný systém
  4. Zmierni zápal

Pivné kúpele

alebo rezervovať na +421 43 221 13 41

Pivný kúpeľ obsahuje množstvo ingrediencií, ktoré sa používajú v liečiteľstve už od pradávna. Kúpeľ prebieha v prírodných extraktoch, z ktorých sa pivo vyrába: pivné kvasnice, vybrané odrody chmeľu, slad a samotné pivo.

Vysoký obsah chmeľových silíc prispieva k uvoľňovaniu kožných pórov a celkovej vitalizácií, pivné kvasnice tak vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu B a aktívnym enzýmom pôsobia blahodarne na regeneráciu pokožky. Zásluhou tejto jedinečnej kombinácie prírodných ingrediencií a magického pôsobenia dubu, ktorý bol odjakživa symbolom dlhovekosti a odolnosti, dochádza počas kúpeľa k povzbudeniu látkovej výmeny, vyplaveniu škodlivých látok, k uvoľneniu vnútorného napätia, únavy a stresu.

PIVNÝ KÚPEĽ (20min.)

Prebieha v ručne vyrobených kadiach z dubu a je založený na kúpeli v prírodných extraktoch. Do kúpeľa odporúčame vchádzať bez plaviek, ale je to na vašom uvážení. Počas pivného kúpeľa si môžete načapovať pivo.

ODDYCH NA LÔŽKU ZO SLAMY (20min.)

Slama podporuje vstrebávanie všetkých vitamínov a extraktov z kúpeľa. Doba odpočinku je minimálne 20 minút.

Cena:

1 osoba: 45 €
2 osoby: 60 €

Aby ste dosiahli výsledný efekt, odporúčame sa po tejto procedúre niekoľko hodín nesprchovať. Nemusíte sa obávať nežiadúceho zápachu, pretože po kúpeli ste prevoňaní chmeľovou zmesou a pivné kvasnice dodajú vašej pokožke vláčnosť a hebkosť. Kúpeľ nie je vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom, po operácií srdca, tehotné ženy od 3 mesiacov tehotenstva a deti do 15 rokov.

Profesionálne
opaľovacie štúdio

V našich štúdiách Megasun nájdete solária najnovšej generácie od nemeckej značky KBL. Vertikálne a horizontálne soláriá používajú na opaľovanie najkvalitnejšie originálne nemecké trubice, ktoré zabezpečia prirodzené a bezpečné opálenie pokožky, tvorbu vitamínu D, podporu kolagénu a liečbu drobných kožných nedostatkov.

Dokonalý relax, prehriatie tela, zlepšenie imunity je predpokladom fyzického aj psychického zdravia.

Pri zarezervovaní termínu vám bude na vašu emailovú adresu pridelený QR kód. S ktorým budeme môcť vstúpiť k soláriu 5 min pred rezerváciou následne budete mať 5min. na prezlečenie.

Solárium sa potom automaticky samé zapne v prípade že sa stihnete prezliecť skôr ako za 5 minút budete si vedieť tlačidlom štart spustiť solárium aj skôr.

alebo rezervovať na +421 43 221 13 41